Avropa Liqasında günün nəticələri
UEFA Avropa Liqasında I təsnifat mərhələsi davam edir. SportLine.az xəbər verir ki, növbəti oyun günündə daha 40 qarşılaşma keçiriləcək.
Günün afişasını diqqətinizə çatdırırıq:
12 iyul 2018
Avropa Liqası
I təsnifat mərhələsi (ilk oyunlar)
“Pünik” (Ermənistan) - “Vardar” (Makedoniya) - 1:0
“Ventspils” (Latviya) - “Luftetari” (Albaniya) - 5:0
“Çixura” (Gürcüstan) - “Beytar” (İsrail) - 0:0
“Partizani” (Albaniya) - “Maribor” (Sloveniya) - 0:1
“Rudar” (Sloveniya) - “Tre Fiori” (San-Marino) - 7:0
“Baltsan” (Malta) - “Keşlə” (Azərbaycan) - 4:1
“Qəbələ” (Azərbaycan) - “Proqres” (Lüksemburq) - 0:2
“İlves” (Finlandiya) - “Slaviya” (Bolqarıstan) - 0:1
“KuPS” (Finlandiya) - “Kopenhagen” (Danimarka) - 0:1
“Lahti” (Finlandiya) - “Hafnarfyordur” (İslandiya) - 0:3
“Levadiya” (Estoniya) - “Dandalk” (İrlandiya) - 0:1
“Narva Trans” (Estoniya) - “Jelezniçar” (Bosniya və Herseqovina) - 0:2
“Trakai” (Litva) - “İrtış” (Qazaxıstan) - 0:0
“Liepaya” (Latviya) - “Haken” (İsveç) - 0:3
“Anortosis” (Kipr) - “Laçi” (Albaniya) - 2:1
“Konnak” (Uels) - “Şaxtyor” (Belarus) - 1:3
“Derri” (İrlandiya) - “Dinamo” (Minsk, Belarus) - 0:2
“Ferensvaroş” (Macarıstan) - “Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail) - 1:1
“Milsami” (Moldova) - “Slovan” (Slovakiya) - 2:4
“Neftçi” (Azərbaycan) - “Uypeşt” (Macarıstan) - 3:1
“Petrokub” (Moldova) - “Osiyek” (Xorvatiya) - 1:1
“Stumbras” (Litva) - “Apollon” (Kipr) - 1:0
MOİK (Bolqarıstan) - “Riqa” (Latviya) - 1:0
“B36 Torshavn” (Farer adaları) - “Mladost” (Monteneqro) - 0:0
“Qornik” (Polşa) - “Zarya” (Baltsi, Moldova) - 1:0
“Rasinq Yunion” (Lüksemburq) - “Vitorul” (Rumıniya) - 0:2
“Şiroki Briyeq” (Bosniya və Herseqovina) - “Domjale” (Sloveniya) - 2:2
“Enqordani” (Andorra) - “Kayrat” (Qazaxıstan) - 0:3
“Vestmannaeyar” (İslandiya) - “Sarpsborq” (İsveç) - 0:4
“Şemrok Rovers” (İrlandiya) - AİK (İsveç) - 0:1
“Rudar” (Monteneqro) - “Partizan” (Serbiya) - 0:3
“Buduçnost” (Monteneqro) - “Trençin” (Slovakiya) - 0:2
“Kliftonvill” (Şimali İrlandiya) - “Nordşelland” (Danimarka) - 0:1
“Hibernian” (Şotlandiya) - “Runavik” (Farer adaları) - 6:1
“Lex” (Polşa) - “Qandzasar” (Ermənistan) - 2:0
“Reyncers” (Şotlandiya) - “Şkupi” (Makedoniya) - 2:0
“Spartak” (Serbiya) - “Kolreyn” (Şimali İrlandiya) - 1:1
“Dunayska Ştreda” (Slovakiya) - “Dinamo” (Tiflis, Gürcüstan) - 1:1
“Radniçki” (Serbiya) - “Qzira Yunayted” (Malta) - 4:0
“Styarnan” (İslandiya) - “Nomme Kalyu” (Estoniya) - 3:0