"Bundestim" Bakıya bu heyətlə gəlir
DÇ-2018-in təsnifat mərhələsində Azərbaycanla qarşılaşacaq Almaniya millisinin heyəti açıqlanıb. SportLine.az xəbər verir ki, "Bundestim" Bakıya bu heyətlə gələcək:
Qapıçılar: Manuel Noyer (“Bavariya”), Bernd Leno (“Bayer”), Mark-Andre ter Ştegen (“Barselona”)
Müdafiəçilər: Şkodran Mustafi (“Arsenal”, İngiltərə), Yonas Hektor (“Köln”), Benedikt Hövedes (“Şalke”), Mats Hummels, Joşua Kimmix (hər ikisi “Bavariya”), Antonio Rüdiqer ("Roma", İtaliya), Niklas Zyule, Sebastian Rudi (hər ikisi “Hoffenhaym”)
Yarımmüdafiəçilər: Sami Kedira (“Yuventus”, İtaliya), Yulian Draksler (PSJ, Fransa), Toni Kroos (“Real”, İspaniya), Andre Şyurrle ("Borussiya", Dortmund), Lukaş Padolski ("Qalatasaray", Türkiyə), Mesut Özil ("Arsenal", İngiltərə), Tomas Müller (“Bavariya”)
Hücumçular: Emre Can ("Liverpul", İngiltərə), Yulian Vayql ("Borussiya", Dortmund), Leroy Sane ("Mançester Siti"), Yulian Brandt ("Bayer"), Timo Verner (Leyptsiq), Mario Qomes (“Volfsburq”)
Qeyd edək ki, Tofiq Bəhramov adına Respublika stadionunda keçiriləcək Azərbaycan - Almaniya matçı saat 20:00-da başlanacaq.