Makedoniya millisinin Azərbaycanla oyun üçün heyəti açıqlandı
Mayın 29-da Azərbaycan millisi ilə yoldaşlıq oyununda üz-üzə gələcək Makedoniya seçməsinin heyəti açıqlanıb. SportLine.az xəbər verir ki, baş məşqçi İqor Angelovski 21 futbolçuya dəvət göndərib:
Qapıçılar: Stole Dimitrievski ("Qranada"), İqor Aleksovski (Makedoniya QP)
Müdafiəçilər: Leonard Juta ("Rijeka", Xorvatiya), Kire Risteski ("Vaşaş", Macarıstan), Stefan Ristovski ("Rijeka", Xorvatiya), Vanne Şikov ("Avsrtiya"), Darko Velkovski ("Vardar"), Qoko Zaykov ("Şarleroa", Belçika), Eqzon Beytulai ("Şkendiya")
Yarımmüdafiəçilər: Deyan Peşevski ("Podbrezova", Slovakiya), Enis Bardi ("Uypeşt", Macarıstan), Boban Nikolov ("Vardar"), Boyan Naydenov ("Rabotniçki"), Maryan Radeski ("Şkendiya"), David Babunski ("Srvena Zvezda", Serbiya), Nikola Georgiev ("Qrashopers", İsveçrə), Ferhan Hasani ("Şkendiya")
Hücumçular: Qoran Pandev ("Cenua", İtaliya), İvan Triçkovski (AEK, Kipr), Aleksandr Traykovski ("Palermo", İtaliya), İliya Nestorovski ("İnter", Xorvatiya)