DÇ-2018, təsnifat mərhələsi
Azərbaycan - Norveç - 1:0
QOL: Maksim Medvedev, 11 (1:0)
Hakimlər: Liran Liani, David Elyas Bitton, Nissan Davidi, Eytan Şmuelevitz (hamısı İsrail)
Hakim-inspektor: Erol Ersoy (Türkiyə)
UEFA nümayəndəsi: Çarles Şaak (Lüksemburq)
Azərbaycan: 1. Kamran Ağayev, 2. Qara Qarayev, 3. Məhəmməd Mirzəbəyov, 5. Maksim Medvedev, 8. Eddi İsrafilov, 10. Ruslan Qurbanov, 13. Dmitri Nazarov, 14. Rəşad Sadıqov (k), 18. Ağabala Ramazanov, 19. Rahid Əmirquliyev, 21. Arif Daşdəmirov
Ehtiyat oyunçular: 12. Anar Nəzirov, 23. Səlahət Ağayev, 4. Pavel Paşayev, 6. Bədavi Hüseynov. 7. Araz Abdullayev, 9. Namiq Ələsgərov, 11. Rauf Əliyev, 15. Ruslan Abışov, 16. Emin Mahmudov, 17. Rəhman Hacıyev, 20. Ramil Şeydayev. 22. Tərlan Quliyev
Norveç: 1. Rune Yarsteyn, 2. Haitam Aleesamo, 3. Even Hovland, 4. Stefan Strandberg, 7. Joşua Kinq, 10. Markus Henriksen, 15. Per Silyan Şelberd, 16. Yonas Svensson, 18. Ole Selnaes, 20. Adama Diomande, 21. Pal Andre Helland
Ehtiyat oyunçular: 12. Oryan Niland, 22. Andre Hansen, 5. Aleksandr Tetter, 6. Ruben Qabrielsen, 8. Stefan Yohansen, 9. Aleksandr Sorloth, 11. Tarik Elyounoussi, 13. Martun Samuelsen, 14. Vegar Hedenstad 17. Yonathan Parr, 19. Rubben Yttergard Yenssen, 20. Co İnge Berget