Çexiya – Azərbaycan - 0:0
Baş hakimin köməkçiləri: Tomaş Klançnik, Manuel Vidali
Dördüncü hakim: Mitya Jqaneç (hamısı Sloveniya)
Hakim-inspektor: Manuel Diaz Veqa (İspaniya)
UEFA nümayəndəsi: George Kumas (Kipr)
Ostrava. “Vitkovitse” stadionu
Çexiya: 1. Tomaş Vaçlik (q), 3. Lukaş Droppa, 4. Teodor Cebre Selasie, 5. Yakub Brabek, 6. Tomas Sivok (k), 9. Borek Dokal, 10. Yiri Skalak, 14. Vaçlav Kadleç, 15. Yan Sikora, 19. Ladislav Kreyçi, 22. Patrik Şik
Ehtiyat oyunçular: 16. Tomas Kubek (q), 23. Jiri Pavlenka (q), 2. Pavel Kaderabek, 7. Yaromil Jmral, 8. Filip Novak, 11. Milan Petrjela, 17. Marek Suşi, 18. Tomas Hofava, 20. Matey Vidra, 21. Milan Şkoda
Azərbaycan: 1. Kamran Ağayev (q), 2. Qara Qarayev, 3. Məhəmməd Mirzəbəyov, 5. Maksim Medvedev, 6. Bədavi Hüseynov, 9. Namiq Ələsgərov, 10. Ruslan Qurbanov, 13. Dmitri Nazarov, 19. Rahid Əmirquliyev (k), 20. Ramil Şeydayev, 21. Arif Daşdəmirov
Ehtiyat oyunçular: 12. Anar Nəzirov (q), 23. Səlahət Ağayev (q), 4. Pavel Paşayev, 7. Araz Abdullayev, 8. Eddi İsrafilov, 11. Rauf Əliyev, 14. Rəşad Sadıqov, 15. Ruslan Abışov, 16. Emin Mahmudov, 17. Rəhman Hacıyev, 18. Ağabala Ramazanov, 22. Tərlan Quliyev