DÇ-2018, təsnifat mərhələsi
Şimali İrlandiya - Azərbaycan - 4:0
QOLLAR: Lafferti, 27 (1:0); Makauli, 40 (2:0); Maklafin, 66 (3:0); Brant, 83 (4:0)
Şimali İrlandiya: 1. Maykl Makqovern (q), 2. Konor Maklafin, 3. Şeyn Ferqüson, 4. Qaret Makauli, 5. Conni Evans, 8. Stiven Devis (k), 10. Kayl Lafferti (Vill Qriq, 66'), 11. Kris Brant, 13. Korri Evans, 16. Oliver Norvud, 21. Coş Macenni
Ehtiyat oyunçular: 12. Alan Mannus (q), 23. Trevor Karson (q), 6. Lii Hodson, 7. Nial Makgin, 9. Uill Qrik, 14. Liam Boys, 15. Rayan Makgivern, 17. Paddi Makneyr, 18. Aaron Hyuz, 19. Paul Paton, 20. Metyu Lund, 22. Tomaz Flanaqan
Baş məşqçi: Maykl Onil
Azərbaycan: 1. Kamran Ağayev (q), 6. Bədavi Hüseynov, 5. Maksim Medvedev, 21. Arif Daşdəmirov, 3. Məhəmməd Mirzəbəyov, 2. Qara Qarayev, 19. Rahid Əmirquliyev (k), 16. Emin Mahmudov, 22. Əfran İsmayılov, 20. Ramil Şeydayev (Dəniz Yılmaz, 46'), 10. Ruslan Qurbanov
Ehtiyat oyunçular: 12. Anar Nəzirov (q), 23. Səlahət Ağayev (q), 4. Pavlo Paşayev, 7. Araz Abdullayev, 8. Eddi İsrafilov, 9. Namik Ələskərov, 11. Dəniz Yılmaz, 13. Dmitri Nazarov, 14. Elvin Məmmədov, 15. Ruslan Abışov, 17. Tərlan Quliyev, 18. Ağabala Ramazanov